Nemáte nadváhu, protože jste jedli příliš, máte nadváhu, protože jste nejedli dost

Nemáte nadváhu, protože ....

Nejedli jste dostatek něčeho, co je pro naše tělo základní. Vašemu tělu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé – základní výživa.

Aby tělo přežilo a bylo schopné žít s nedostatečným přísunem živin, dělá tři věci:

  • Zpomalí váš metabolismus, abyste byli méně aktivní. Tím uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. To je důvod, proč se cítíte unavení.
  • Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.
  • Má-li vaše tělo nedostatek živin, mozek vyšle signály pro zesílení vašeho hladu a chutí s cílem doplnit tělu potřebné živiny.

Pozor na jojo efekt

Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu apod. pouze potlačují příznaky. Tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla. Dalším významným problémem je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Pokud váhu znovu naberete (tzv. jojo efekt), přiberete pouze tuky. Takže skončíte s ochablým tělem, které je v ještě horší kondici než na začátku. Navíc se to podepíše i na vašem zdraví, protože máte méně živin k obnově buněk, což je počáteční příčina nárůstu vaší váhy.

Váš život se změní k lepšímu

V první řadě je potřeba odstranit příčinu obezity na buněčné úrovni. Což vám umožní se rychle zbavit tuků se zdravými návyky a udržet si ideální váhu. Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problému. Funguje na buněčné úrovni, rychle zregeneruje vaše tělo a obrátí podmínky, které způsobily zvýšení váhy. Výsledkem je rapidní úbytek váhy, dramatický nárůst energie a vitality a zářivost, kterou vaši přátelé a rodina zaznamenají již za několik dní.