Nemáte nadváhu, protože jste jedli příliš, máte nadváhu, protože jste nejedli dost

jidlo pratele

Nejedli jste dostatek něčeho, co je pro naše tělo základní. Vašemu tělu schází něco, co potřebuje k tomu, aby bylo silné a zdravé – základní výživa.

Aby tělo přežilo a bylo schopné žít s nedostatečným přísunem živin, dělá tři věci:

  • Zpomalí váš metabolismus, abyste byli méně aktivní. Tím uchovává energii a zbývající vzácné výživné látky. To je důvod, proč se cítíte unavení.
  • Jako následek zpomaleného metabolismu začíná uskladňovat více tuků, protože si myslí, že hladoví.
  • Má-li vaše tělo nedostatek živin, mozek vyšle signály pro zesílení vašeho hladu a chutí s cílem doplnit tělu potřebné živiny.

Pozor na jojo efekt

Diety, omezení jídla, dělená strava, hypnóza, prášky na potlačení hladu apod. pouze potlačují příznaky. Tělo se zhoršuje díky nedostatku živin vyplývajícího z omezení jídla. Dalším významným problémem je masivní úbytek svaloviny souběžně s úbytkem tuků. Pokud váhu znovu naberete (tzv. jojo efekt), přiberete pouze tuky. Takže skončíte s ochablým tělem, které je v ještě horší kondici než na začátku. Navíc se to podepíše i na vašem zdraví, protože máte méně živin k obnově buněk, což je počáteční příčina nárůstu vaší váhy.

Váš život se změní k lepšímu

V první řadě je potřeba odstranit příčinu obezity na buněčné úrovni. Což vám umožní se rychle zbavit tuků se zdravými návyky a udržet si ideální váhu. Náš program je speciálně zaměřen na příčinu problému. Funguje na buněčné úrovni, rychle zregeneruje vaše tělo a obrátí podmínky, které způsobily zvýšení váhy. Výsledkem je rapidní úbytek váhy, dramatický nárůst energie a vitality a zářivost, kterou vaši přátelé a rodina zaznamenají již za několik dní.

Inka Scordia
Inka Scordia

Společně napíšeme i váš šťastný příběh!