Buněčná výživa

Buněčná výživa

Buněčná výživa zblízka

Jak více a více lidí slyší o naší buněčné výživě, tak jsem zjistila, že se ptají na určité klíčové otázky. „Co je to Buněčná výživa?“ a „Co může znamenat pro zdraví moje a zdraví mojí rodiny?“ Když si většina z nás vzpomene na rady o výživě, tak máme tendenci přemýšlet o směrnicích, které byly vytvořeny zdravotními institucemi a to abychom se vyhnuli přebytkům v naší dietě, které mohou vést k nadváze a mohou uvést v nebezpečí náš oběhový systém vedoucí k infarktu nebo mozkové mrtvici. Většina těchto rad má předponu „ne“. Nejezte tolik červeného masa. Nejezte tolik tuků. Nejezte tolik cukru, soli atd… I když jsou tyto rady velmi dobré, mnoho lidí se ptá, co by teda měli jíst a jak si mohou být jisti, že dostávají veškerou základní výživu jako vitamíny, minerály, protein a stopové prvky.

Jedno ze znepokojujících zjištění, které jsme si začali uvědomovat je, že ty stejné návyky, které vedou k přebytkům tuků a cholesterolu v naší dietě také způsobují nedostatek klíčových živin, které jsou denně potřebné pro naše buňky, abychom si udrželi zdraví a vitalitu a abychom umožnili buňkám růst, regeneraci a udrželi nejvyšší možnou orgánovou funkčnost. Smutná pravda je, že pro velkou většinu lidí je průměrná dieta tak trochu dvojnásobné ohrožení zdraví, protože obsahuje přebytky v našem jídle, které jsou škodlivé a mohou vést k chorobám. Zároveň má však naše tělo nedostatek ostatních mikroživin, které jsou potřebné k udržení úrovně zdraví a vitality.

Buněčná výživa jednoduše znamená výživný program, který je sestaven tak, že buňky v našem těle jsou plně vyživovány. Toto našim buňkám umožňuje růst, regeneraci a vykonávání své funkce s největší efektivností, která je možná. Výsledek je, že se cítíme a vypadáme lépe a jsme také schopni mít větší obranyschopnost proti chorobám a rovněž kontrolovat naši váhu, pokud je to potřeba. Dodání pořádné výživy je značně komplikovanější, než se jednoduše vyhnout určitým přebytkům v průměrné dietě. Je to dokonce komplikovanější než přidání pár vitamínů, zdravého jídla, džusů atd..

Buněčná výživa začíná používáním kompletního výživného programu, který zahrnuje všechny základní mikroživiny, požíváním vyvážených jídel a vyhnutí se přebytkům, které jsou známé, že mohou být škodlivé. Zároveň to znamená využít bohatství informací, které byly nasbírány z botanického světa jako výživné byliny.

Jeden z hlavních rozdílů v buněčné výživě je, že výjimečný výživný program je dobrý začátek, ale skutečně jen začátek. Jednoduše jen používání dobré výživy nezpůsobí ten rozdíl, pokud Vaše tělo není schopno plně strávit a ještě důležitěji absorbovat všechny živiny.

Většina živin, které konzumujeme jsou absorbovány do našeho těla prostřednictvím klků v tenkém střevě, což jsou malé výběžky, které jsou specializovány na absorbování živin. Většina z nás bere za samozřejmost, že naše tělo absorbuje vše plně a efektivně. Naneštěstí je absorbování živin do našeho těla sníženo a ovlivněno, díky špatným stravovacím návykům, neustálým dietám a stresu, který tak často provází dnešní moderní život.

Mnoho z nás jí správně, ale zdaleka nedosahujeme plné výživné hodnoty. Jeden z velmi důležitých účinků buněčné výživy je jistota, že naše tělo absorbuje nejvyšší možný rozsah výživy, kterou požíváme.

Tímto způsobem můžeme jednat proti některým škodlivým efektům jako: špatné stravovací návyky, stres a dokonce i nemoci, čímž začne proces regenerace a povzbuzení buněk správnou výživou. Ale buněčná výživa zachází dokonce i dál. Důležitá část buněčné výživy je skupina mikroživin a bylin, které pomáhají energizovat buňky v těle, takže je jejich funkce více efektivní a přispívají k podpoře zlepšení zdraví a vitality. Tento proces je výsledkem exklusivní a vyvážené mikrovýživné formule, která je obsažena v Herbalife buněčné výživě. Konečný výsledek je, že cítíme ten rozdíl!

Herbalife buněčná výživa je nová, protože jde o běžné doporučení ve výživě, kterým jídlům se vyhnout atd… Poskytuje nejlepší možné byliny a mikrovýživu, která je v jednoduché a příjemné formě k užívání. Je také sestavena tak, že naše tělo je schopno vstřebat všechny výživné látky, které naše buňky mohou efektivně a kompletně využít. Přirozeným výsledkem tohoto procesu je, že jsou naše buňky lépe vyživovány. Jak my toto můžeme pocítit? Celkovým vzrůstem energie, vitality a činnosti. Zároveň si můžeme být jisti, že dostáváme ten druh výživy, který nám pomůže s lepší prevencí a bojem proti chorobám.

Pro většinu lidí, kteří se stravují běžnou dietou, je výsledek skutečně dramatický. Mohou skutečně cítit a vidět ten rozdíl. Zjistíte, že se Vaše zdraví dostane na novou, více vitální úroveň. Cítíte se lépe a živěji. Tyto výsledky nás více motivují a je jednodušší zůstat na tomto programu, abychom kontrolovali naši váhu.

Je těžké projít všechny výživné a biochemické aspekty v několika odstavcích. Na druhou stranu je jednoduché vyzkoušet buněčnou výživu a cítit ten rozdíl.

Tady je mé doporučení. Jestliže hledáte takový nutriční program, který Vám pomůže cítit rozdíl, tak já jsem přesvědčena, že najdete, co hledáte v buněčné výživě..

Vyzkoušejte to.